Site Politikaları

Webinsan Blog 2020 yılından itibaren geliştirilen bir blog projesidir. Sitemiz kullanıcı ve yayımcı haklarına saygılı olmayı ilke edinmiştir. Bir hata veya sorun olduğunu düşünüyorsanız İletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Sitemizde çerez konumlandırmaktayız detaylar için Gizlilik Politikası sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Telif Hakları

Sitemiz, kullanıcılara sunulan içeriklerde telif haklarına saygılı olmayı ilke edinmiştir. Eğer bir hata olduğunu düşünüyorsanız İletişim sayfasını kullanabilirsiniz. Sitemizde yayımlanan içeriklerin hepsi Webinsan.com sitesine aittir eğer yazılarımızı veya yazılarımıza ait bir kısmı herhangi bir yerde kullanmak istiyorsanız yazının bağlantısını yazınızda kaynakça olarak belirtmeniz gerekmektedir.. Sitemizde yer alan yazıların sorumluluğu ise yazının yazarına aittir.

Reklam Politikası

Sitemizde reklam sağlayıcı olarak sadece kullanıcı verilerine göre reklam sunumu yapan Google Adsense kullanılmaktadır. Sitemizde yer alan reklamlar sizin ilgi alanlarınıza göre Google tarafından size gösterilmektedir.

İçerik Kalitesi

Sitemizde yer alan içerikler farklı yazarlar tarafından yazılmaktadır. Bu noktada sitede yer alan yazıların sorumluluğu yazının yazarına aittir.

Sitemizin içerik üretimindeki temel amacı toplumun her kesimine saygılı olmak, saldırgan içerikler barındırmamak, kişilikler haklarına saygılı olmak ve yazının içeriğinin özgün olmasıdır.

Eğer bir içeriğin site politikalarımıza aykırı olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel Veriler

Bazı kişisel verileriniz tarafımızca işlenmekte ve saklanmaktadır. Bu konu ile ilgili detaylar gizlilik politikası sayfasında yer almaktadır.

Aklınıza takılan her türlü sorun veya politikalara aykırı bir durum için iletişim formunu kullanabilirsiniz.