Ucuza Netflix Kullanma – Netflix Paket Ücretleri

Ucuza Netflix kullanma, Netflix nasıl daha ucuza kullanılır, ucuz Netflix paketleri için ne yapmalıyım? Bunlar çoğu insanın cevabını merak ettiği sorular bugün sizler için bu soruların cevabını vereceğiz.

Netflix Fiyatları ve Fiyat Tablosu

Netflix kullanıcılarına 3 farklı paket sunmaktadır. Bu paketlerin fiyatlandırmaları ekran sayısına ve görüntü kalitesine göre değişmektedir. Aşağıdaki tabloyu inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PaketTemelStandartÖzel
Kalite480p1080p4K+HDR
Anlık Ekran Sayısı124
Fiyat17.9929.9941.99

Yukarıdaki özelliklere göre kendinize uygun bir paket seçerek Netflix Türkiye arşivinden istediğiniz dizi veya filmi herhangi bir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.

Nasıl Ucuza Netflix Kullanırım?

Ucuz Netflix kullanmak için bilinen en yaygın yöntem hesabı aile üyeleriniz veya arkadaşlarınızla birlikte kullanmaktır. Örneğin tek kişilik 480p pakete 17.99 ödemek yerine arkadaşınızla birlikte alacağınız Standart paket kişi başı 15 tl ödeme ve 1080p görüntü kalitesi sunacaktır.

Netflix Öğrenci Paketini Nasıl Kullanırım?

Netflix öğrenci paketini nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız daha fazla merak etmenize gerek yok çünkü firma kullanıcılarına böyle bir seçenek sunmuyor. Öğrenci olsanız bile üyeliğiniz normal fiyatlar üzerinden ücretlendirilecektir.

Aile Paketi Nasıl Yapılır?

Firma, kullanıcılarına Aile Paketi adı altında özel bir seçenek sunmuyor. Eğer ailenizle birlikte kullanmak istiyorsanız 4 kişilik özel paket sizin için uygun olacaktır.

netflix

3. Parti Sitelerde Satılan Hesaplar Ne Kadar Güvenilir?

Birçok e-ticaret sitesinde ucuza hesaplar satılmaktadır ancak çoğu insanlar bu hesaplarla ilgili güven sorunu yaşamaktadır. Bu sitelerde satılan hesapların bazıları çalıntı hesaplardır, bu hesaplar normalde başka kullanıcılara aittir ama illegal yöntemlerle ele geçirilmiştir o yüzden bu hesapları kullanmak mantıklı değildir. Bazı kişiler ise kendi aboneliği aboneliği için ortak aramaktadır bu kişiler normal bir hesap kullanmaktadır ve bu üyelik için ücreti bölüşebileceği ekstra kişiler aramaktadır, bunlara güvenmek veya güvenmemek size kalmıştır.

Ücretsiz Deneme Özelliği

Resmi sitede yer alan yazıya göre kullanıcılar için herhangi bir ücretsiz deneme özelliği bulunmamaktadır. Bunun yerine istediğiniz zaman alıp istediğiniz zaman iptal edebileceğinizi belirtmiştir.

Diğer Ucuza Netflix Taktikleri

Bunlar dışında farklı yollarla ucuza abonelik taktikleri de bulunmaktadır. Bunlardan en yaygını Papara Cashback özelliğini kullanarak üyeliğe ödediğimiz ücretin bir kısmının cashback olarak tekrardan Papara hesabımıza almaktır. Bu özelliği kullanmak için bir Papara hesabı ve uygulama aracılığıyla oluşturacağımız bir sanal kart yeterlidir. Papara hesabımıza parayı attıktan sonra aboneliğimizdeki kartın bilgilerini Papara kartımızla değiştiriyoruz. Bundan sonraki ödemelerimizde Maksimum 10TL olmak üzere abonelik için ödediğimiz ücretin yarısı hesabımıza geri gelecektir. Ayrıca Papara bölüştür özelliğini kullanarak diğer hesap ortaklarınızdan gerekli ücreti temin edebilirsiniz.

netflix aile paketi ücretleri

Dijital fırsatlardan hemen haberdar olmak için tıklayın

Bir abonelik satın almak için tıklayın

Webinsan Blog - Web'deki İnsan! Kurucusu & Yöneticisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir