Tosla Kart Nedir? Nasıl Alınır?

Yakın zamanda yürüttüğü kampanyalarla dikkat çeken Tosla nedir? Tosla Kart sahibi nasıl olunur? veya Tosla kart güvenli midir gibi soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Tosla Nedir?

Tosla, bir Akbank girişimi olan Aköde tarafından çıkarılmış sanal para platformudur. Artık kartına da ücretsiz sahip olabildiğiniz bu platformda üyeler birbirine eğlenceli bir şekilde para gönderebilir, Harca-Bölüş özelliği sayesinde birlikte yaptıkları harcamaları bölüşebilirler. Şu anda oyun pinlerinde geri iade veya alışverişlerinizde harcamalarınız bir kısmını geri iade eden dikkat çekici kampanyalar yürütüyorlar.

tosla logo

 

Tosla Kart Nedir?

Tosla kart, Tosla’nın kampanyalarından yararlanmanız için en önemli araç diyebilirim. Tosla kart sayesinde birbirinden eşsiz indirimlerden, geri iadelerden veya hediyelerden faydalanabilirsiniz. Tosla kartınıza Akbank ATM’lerinden ücretsiz yükleme yapabilirsiniz veya diğer bankalardan para yükleyebilirsin.(Bu süreçte sadece işlem ücretini ödemen gerekiyor.) Arkadaşlarınızla birbirinize para gönderme eylemi uygulama içerisinde toslamak olarak nitelendiriliyor ve bu işlem tamamıyla ücretsiz. Tosla karta sahip olmadan önce uygulamayı indirmeniz gerekiyor.

Tosla mobil uygulamasını indirmek için tıklayın.

Tosla kampanyalarını takip edebileceğiniz site önerisi için tıklayın.

tosla kart

Tosla Kart Güvenli Midir?

Tosla kart, Akbank gibi bir bankanın bünyesinde olan platformun ürünü olduğu için diğer sanal para firmalarına göre güvenilirlik konusunda bir adım daha önde diyebilirim.

Tosla Kart Nasıl Alınır?

Tosla kart sahibi olabilmek için öncelikle Tosla Mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Tosla uygulamasını indirip kayıt olduktan sonra Profilim kısmına tıklayın. Karşınıza çıkan ekranda Kart Başvurusu butonuna tıklayarak başvurunu Tosla’ya gönder. Sonrasında üstünde adının yazılı olduğu kart kurye tarafından ücretsiz olarak adresine gönderilsin. Tosla kartını Carrefoursa, Teknosa, D&R mağazalarından, Banabi uygulamasından ve Hepsiburada’dan da alabilirsin. Buradan alacağın kartlarda uygulamanın aksine ismin olmayacak(anonim) ve 5 lira gibi bir ücret zorunda kalacaksın. Tosla kartı uygulamadan aldığınızda ise hesabınızda 5 lira gibi bir para olması gerekiyor ve bu parayı kart için kullandıktan sonra Tosla parayı sana bir sonraki ayın 10. iş günü iade ediyor. Biz eğer aceleniz yoksa uygulamadan almanızı öneririz.

Size faydası dokunacak birçok içerikten haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın.

 

 

İnsanoğlunu nelerin beklediği hakkında araştırma yapmayı seven birisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir