Hangi Üniversite Hangi Şarkıları Dinliyor? Spotify Çalma Listesi

Günümüzün en yaygın müzik dinleme uygulamalarından biri olan Spotify, öğrenciler için avantajlı paketler sunuyor. everynoise.com adlı internet sitesi ise her okulun en çok dinlenen şarkılarını otomatik tarayarak çalma listeleri oluşturuyor. Eğer siz de kendi okulunuza ait çalma listesini merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Site en çok dinlenen müzikleri sıralamanın yanı sıra başka özellikler de sunuyor. Örneğin en enerjik şarkıları dinleyen okullara göre sıralama, en çok müzik dinleyen okulları sıralama gibi birçok farklı özellik de bulunuyor.

Okulumun Çalma Listesine Nasıl Ulaşırım?

Okulunuzun çalma listesine ulaşmanız çok kolay. Eğer okulunuz Türkiye’de yer alıyorsa bu bağlantıya tıklayarak Türk üniversitelerinin çalma listelerine ulaşabilirsiniz.

spotify üniversite

Eğer okulunuz ülke sınırlarımız içinde yer almıyorsa bu bağlantıya tıklayarak tüm Dünya’da yer alan üniversitelerin çalma listelerine ulaşabilirsiniz.

Üniversitelerin Müzik İstatistikleri Nasıl?

Ülkemiz üniversitelerinden en çok müzik dinleyen okul unvanını Anadolu Üniversitesi taşıyor. Birbirinden en farklı müzikleri dinleyen üniversitemiz ise Boğaziçi Üniversitesi. Dünya üzerinde en fazla müzik dinleyen okul unvanı ise Meksika’dan bir üniversiteye ait: Universidad Nacional Autónoma De México.

spotify çalma listesi

Eğer siz de sıralamalara bakmak istiyorsanız yukarıda verdiğimiz bağlantılar aracılığıyla gerekli listeye ulaşmanız ve sort by kısmının karşısında yer alan seçeneklerden birine tıklamanız gerekmektedir.

 

Son yazılarımızdan haberdar olmak için sosyal medya adreslerimizi takip etmeyi unutmayın!

Webinsan Blog - Web'deki İnsan! Kurucusu & Yöneticisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir